Preskočiť na obsah
Štefan Pollák

Obchod

Štefan Pollák

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Torysky
Od roku
2004
IČO
37 872 681

Štefan Pollák

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
053 71 Torysky
Na trhu od
1. mája 2004
IČO
37 872 681
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Štefan Pollák

Štefan Pollák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Torysky. Podniká od 1. mája 2004.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti.

Základné údaje

Obchodné meno
Štefan Pollák
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
37 872 681
Dátum vzniku
1. mája 2004
Miesto podnikania
053 71 Torysky
Živnostenský register
Okresný úrad Poprad, vložka č. 741-9382
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Štefan Pollák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

  • Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva

  • Reklamná a propagačná činnosť

  • Usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Štefan Pollák?

Miesto podnikania je v obci 053 71 Torysky.

Čím sa Štefan Pollák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; služby v rámci lesníctva a ťažby dreva.

Aké je IČO – Štefan Pollák?

IČO je 37 872 681.

Odkedy podniká Štefan Pollák?

Podnikanie začalo 1. mája 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Štefan Pollák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese stefan-pollak.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.